Pavo
PAVO İSTANBUL'DA
Allan Young'ın anlatımıyla
July 17, 2018
Tarımı değiştirecek blockhain ve IoT teknolojisi hakkında bilgi edinin. Detaylı bilgi için kayıt olun ve ayrıcalıklı özel ICO bonusları kazanın!
Katılımcılara ayrıcalıklı bonuslar
ile token alma fırsatı!
Detaylar için üye olun
Pavo IoT teknolojisi TÜRKİYE ve KALİFORNİYA'da uzun zamandır kullanılmaktadır.
Şimdi sırada ALMANYA ve JAPONYA var.
Türkiye
Kaliforniya
Almanya
Japonya
Pavo Yönetim Kurulu Başkanı Allan Young kripto para birimlerinin ve blockchain teknolojisinin tarıma nasıl yardım edeceği hakkında konuşacak ve Pavo CEO'su Erhan Çakmak ise sektörün geleceği hakkında görüşlerini paylaşacaktır.
Allan Young
''Allan’ın en önemli özelliği benzersiz fırsatları hem mali açıdan hem de organizasyonal açından görebilme ve bu fırsatları değerlendirme yeteneğine sahiptir.Start uplara destek için, San Francisco'nun ve Silicon Vadisi’nin önemli incubatörlerinden Runway’i kurmuştur.önemli ve büyük bir destek şirketi olan Runway inkübatörü kurmuştur. Runway’de Start uplara destek ve teşvik vermekle birlikte, Allan, Sorenson Capitalde analist olarak çalışmasının getirdiği tecrübe ile Piedmont Partners Girişim grubunun da ortağdır. Allan’ın kariyeri, Üniversite Girişim Fonu’nun kurucu ortağı olarak başladı ve öğrenci yönetimli bu fon içinde 4 başarılı halka arzda yer aldı.''
PAVO kağıt üzerinde kurgulanmış bir ICO değildir.PAVO dünyanın farklı
yerlerinde, gerçek insanlar tarafından kullanılan bir teknolojiye sahiptir.

PAVO Pavo, tarım ekosistemi için tasarlanmış bir kripto para birimi ve Blockchain IoT projesidir.

PAVO IoT (PIoT) çiftçilere mahsul veriminde %20’ye varan artış olanağı tanıyor.

PAVO MARKET PLACE (PMP) çiftçilere, distribütörlere, tedarikçilere ve tüketicilere, blockchaİn teknolojisi güvencesinde vadeli sözleşmelerle modern finansal araçları kullanarak ürün ticareti yapma olanağı sağlar.

PAVO COIN, kullanıcılarının nakitsiz, sürtünmesiz işlemlerle, farklı yerlerden daha iyi fiyatlarla ürünlerin alınıp-satılmasını sağlayan bir ekosistem sağlar.

PAVO DÜNYAYI DEĞİŞTİRİYOR